aeroterminis šildymas kaina oras vanduo


Aeroterminis šildymas yra šildymo sistema, kuri naudoja orą kaip šilumos šaltinį. Tai yra šildymo sistema, kuri paremta oras vandens šilumos siurblio principu.

Pagrindinė aeroterminio šildymo idėja yra tai, kad šilumos energija yra gaunama iš oro, kuris yra pašildomas arba aušinamas naudojant orą vandens šilumos siurblį. Šilumos siurblys iš oro ima šilumos energiją ir perduoda ją į vandens tinkle esančią šildymo sistemą, kad būtų pašildytos patalpos.

Aeroterminio šildymas sistemos privalumai apima šią efektyvumą, nes naudojant orą kaip šilumos šaltinį, galima sutaupyti energijos, ypač eksploatuojant šiltesniose klimato zonose. Taip pat tai gali būti ekologiška šilumos šaltinio pasirinkimo galimybė, nes ji gali būti mažiau kenksminga aplinkai, lyginant su tradiciniais šildymo metodais, pvz., kuriose naudojamas degalas.

Tačiau, reikia atsižvelgti į tai, kad aeroterminio šildymo sistemos efektyvumas gali kisti priklausomai nuo oro temperatūros ir klimato sąlygų. Šios sistemos gali būti mažiau efektyvios šaltesniuose klimato zonose arba labai žemai temperatūrai oras yra retas. Taip pat šildymo sistema reikalauja tam tikros techninės įrangos įrengimo ir priežiūros. Didžiausias sistemos efektyvumas pasiekamas iki -15 laipsnių, tada šilumos siurblys dirba normaliomis apkrovomis, kai lauko temperatūra teoriškai nukrenta žemiau -15, o praktiškai apie -12 laipsnių, tada aeroterminis šildymas įjungia pagalbinį elektrinį teną.

“Ar ieškote patikimos, efektyvios ir profesinės šildymo ir vėdinimo sistemos įdiegimo Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje? Mes esame jūsų paslaugoms!

Mūsų įmonė siūlo aukštos kokybės šildymo ir vėdinimo sistemos montavimo paslaugas visoms jūsų būsto ar verslo patalpų poreikis. Mūsų patyrę specialistai užtikrins, kad jūsų šildymo ir vėdinimo sistema būtų įdiegta efektyviai, patikimai ir atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius.

Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir patirtimi, ir mes užtikrinsime, kad jūsų patalpos būtų patogios visais metų laikais. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir gautumėte nemokamą individualų pasiūlymą jūsų projektui.”