santechnikas klaipeda

Ar žinojote kad?

Vidutinis žmogus tualete nuleidžia vandenį maždaug penkis kartus per dieną, o tai sudaro maždaug 1 825 vandens nuleidimus per metus vienam asmeniui.

Lietuviai per dieną vidutiniškai suvartoja apie 220 litrų (58 galonų) vandens vienam žmogui. Šaltinis Eurostat

Kas mes esame?

“Panduola” yra sėkmingai veikianti santechnikos įmone, jau kurį laiką mūsų rinkoje, per daugybę metų bendradarbiaujant kiekvieną, ar kas antra dieną su skirtingais klientais ir kliento poreikiais, įgavome ilgametės patirties ir sukaupėme didelį žinių bagažą. Mūsų įmonę dirbą po visą Klaipėdos miestą ir rajoną, įskaitant ir mažesnius miestelius aplink tokius kaip Šilutė, Gargždai, Kretinga, Palanga ir t.t. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, kad ateityje nekiltų problemų nei jums, nei mums. Mes medžiagas gauname pigiau, nes imame kiekvieną dieną didesniais kiekiais, tai samdant mus jūs sutaupysit, tiek pinigų prasme tiek nervų.

Ką mes atliekame?

“Panduola” yra Santechnikas Klaipėdoje kuris atlieka, visus santechnikos darbus kurie susiję su vandeniu, oru, ar freonu, apačioje rasite visus mūsų atliekamus darbus išsamiau.

Atliekame Aeroterminio (Oras-Vanduo ) šildymo įrengimą, nuo pradžios iki galo, padedame gauti iš valstybės kompensacija, nuo šiol nebereikia priduoti seno katilo, norint įrengti oras-vanduo šilumos siurblį, galite šildytis pigiai ir didesnius šalčius, nuo -15, kai krenta šilumos siurblio efektyvumas, pasikurti kieto kuro katilą, taip nemažai sutaupant. O įsirengiant saulės elektrinę, šiluma ir grindų vėsinimas jums bus visiška nemokamai.
Montuojame Saulės elektrinės, su jomis šildysite ir vėsinsitės visiškai nemokamai. Saulės elektrinėms yra suteikiama, nuo 10 iki 25 metų garantija, priklausomai nuo modelio, pastaroji dažniausiai turi būti įrengiama pietinėje arba netoli pietinės pusės, kur saulės laikas būna ilgiausias, įrengiant rekomenduojamas kampas turi būti nuo 30 laipsnių iki 45 laipsni. Įsirengus elektrinė dažnai būna elektros perteklius, tad užtikrinant komfortą galimas oro kondicionieriaus įrengimas.
Kondicionieriaus užtikrins maksimalų komfortą jūsų namas, arba butui. Kaip ir automobilio kondicionierius kuris veikia freono principu taip ir namų oro kondicionierius užtikrins, kad nejustumėte diskomforto, bei palaikys švaru orą, kuris valomas per filtrus.

Atliekame visus santechnikos darbus tiek smulkius tiek didelius, pradedant nuo indaplovės prijungimo iki pilnai padarytos viso namo šildymo, vėsinimo, rekuperacijos ir saulės elektrinės modulių pajungimo.

Kokie mūsų tikslai?

Taigi Santechnikas Klaipėdoje įmonės tikslai yra aplinkos teršimo mažinimas, rekomenduojame montuoti šilumos siurblius kurie yra draugiški aplinkai, tokius kaip Oras-Oras, Oras-Vanduo, arba Kondicionieriaus Montavimas. Kadangi kieto kuro katilai išmeta į orą, didelį kieki teršalų, į aplinką patenka daugiau nei 13 kenksmingų sveikatai medžiagų, dažniausiai Azoto oksidai (NOx). Sieros dioksidas (SO2), kurie Kvėpuojant dideliu kiekiu azoto oksidų, sukelti didelį ir greita nudegimą, atsirasti spazmai ir gerklės bei viršutinių kvėpavimo takų audinių patinimas, sumažėjęs kūno audinių aprūpinimas deguonimi, skysčių kaupimasis plaučiuose ir ištikti netgi mirtis. Siūlome rinktis alternatyva, taip taupant gamtos ir jūsų sveikata, įsirengiant klimatai nekenksmingus įrenginius (5 klasės šilumos siurblius ), kurie netik bus draugiški aplinkai, bet ir jums nereikės vargintis dėl papildomų darbų, (malkų nėšimas, sandėliavimas, kapojimas)