Minimalistinai papuošalai – Kas tai ?

Maži bet galingi ir nueina ilgą kelią kas tai ?

Minimalistiniai papuošalai


Negalime išgyventi ramioje prabangos eroje nekalbėdami apie atitinkamą aksesuarų puošimo būdus: minimalistinius papuošalus. Ką reiškia, minimalistiniai papuošalai ? Šis neįvertintas požiūris į aksesuarus apima paprastumą ir švarias linijas, o pagrindinis dėmesys skiriamas meistriškumui ir kokybiškoms medžiagoms, kad būtų subtilus pareiškimas. Pagalvokite apie klasikinius grandinės karolius, paprastus auskarus su smeigtukais arba aptakias apyrankes. Minimalistiniai papuošalai gali būti nuo paprastų iki struktūriškesnių, bet niekada nėra persistengiama.

Skaitykite toliau, kad gautumėte išsamų vadovą apie viską, ką reikia žinoti apie mažiau yra daugiau požiūrio į supaprastintus, bet sudėtingus papuošalus.

Minimalistinių papuošalų rūšys
Minimalistiniai papuošalai apima daugybę elegantiškų stilių visose juvelyrinių dirbinių kategorijose. Nors daugelis populiarių minimalistinių stilių linksta į subtilų ir dailų, gali būri tikri, kad paprastas tikrai nereiškia nuobodu.

Vėriniai

Kalbant apie kaklo aprangą, minimalistinėje kategorijoje rasite daug klasikos. Nuo grandinėlių ir paprastų pakabukų iki kaklaraiščių ir barų karolių – minimalistiniai gaminiai praktiškai atitinka tendencijas, nes minimalizmas yra nesenstantys ir dažniausiai gali būti dėvimi kaip atskiri gabalai arba sluoksniai kartu su kitais, kad atrodytų gaivu ir šiuolaikiška.

Auskarai
Ekstravagantiški, dideli sietyniniai auskarai gali ateiti ir išeiti kartu su tendencijų ciklais, tačiau minimalistiniai auskarai išlaiko savo nuolatinį populiarumą dėl savo lengvumo ir nešiojimo. Pagalvokite apie paprastus dalykus smeiges, lankus ir t.t

Apyrankės
Populiarūs minimalistiniai apyrankių stiliai apima puikias grandinėles, apyrankes ir pavienius pakabukus. Tikras minimalistas gali apimti tik vieną įspūdingą stilių, tačiau keletą gerai sutvarkytų kūrinių taip pat galima derinti, kad išvaizda būtų ne tokia dažna.

Žiedai
Ant pirštų minimalistinė mergina gali turėti paprastą, tvirtą juostelę, graviruotą antspaudą ar pasjanso akmenį.


Kaip sukurti minimalistinius papuošalus?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *